Nowości

Krótko i na temat - tutaj znajdziecie Państwo najnowsze wiadomości na temat naszych produktów, usług i aktualnych wydarzeń.

Złoty Medal targów ITM dla Smart Balancera 4!

Z radością informujemy, że nasz produkt został wyróżniony przez kapitułę konkursową targów ITM i otrzymał Złoty Medal!

Nagrodę otrzymał Smart Balancer 4, czyli najnowsza wersja przenośnego urządzenia do wyważania w łożyskach własnych i diagnostyki drgań firmy SCHENCK.  

Urządzenie będzie można zobaczyć na targach w Poznaniu w dniach 4-7 czerwca w hali 3, na stoisku 12 - zapraszamy!

Więcej...

Zapraszamy na targi ITM w Poznaniu w dniach 4 - 7 czerwca

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach ITM Machtool w Poznaniu w dniach 4-7 czerwca.

Podczas targów zaprezentujemy między innymi następujące wyważarki SCHENCK: pionowa Virio 15 do wirników o masie do 15 kg, pozioma Pasio50 do wirników do 50 kg oraz Smart Balancer 3 i nowość, Smart Balancer 4 do wyważania w łożyskach własnych i diagnostyki drgań

Do zobaczenia na stoisku 12 w hali 3.

Więcej...

Zapraszamy na Targi Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu w dniach 4-7 kwietnia

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu w dniach 4-7 kwietnia.

Podczas targów zaprezentujemy między innymi najnowszą wyważarkę do rdzeni turbosprężarek SCHENCK TBcore, urządzenie do ustawiania zmiennej geometrii VISCOM Flow Bench Premium oraz inne maszyny dla warsztatów regenerujących części samochodowe.

Do zobaczenia na stoisku 24 w hali 7.

Więcej...

Zapraszamy na targi STOM w Kielcach w dniach 19-22 marca

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach STOM w Kielcach w dniach 19-22 marca.

Podczas targów zaprezentujemy między innymi następujące wyważarki SCHENCK: pionowa Virio 15 do wirników o masie do 15 kg, pozioma Pasio15 do wirników do 15 kg oraz Smart Balancer 3 i nowość, Smart Balancer 4 do wyważania w łożyskach własnych i diagnostyki drgań

Do zobaczenia na stoisku 42 w hali A.

Więcej...

Zapraszamy na targi ITM w Poznaniu 30 maja - 2 czerwca

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach ITM Machtool w Poznaniu w dniach 30 maja - 2 czerwca.

Podczas targów zaprezentujemy między innymi następujące wyważarki SCHENCK: pionowa Virio 15 do wirników o masie do 15 kg, pozioma Pasio15 do wirników do 15 kg oraz Smart Balancer do wyważania w łożyskach własnych i diagnostyki drgań

Do zobaczenia na stoisku 11 w hali 3.

Więcej...

Dziękujemy za odwiedzenie nas na targach STOM w Kielcach

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach STOM w Kielcach w dniach 28-31 marca.

Mamy nadzieję, że nawiązane kontakty będą początkiem dalszej owocnej współpracy.

Więcej...

Zapraszamy na targi STOM w Kielcach 28-31 marca

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach STOM w Kielcach w dniach 28-31 marca.

Podczas targów zaprezentujemy następujące wyważarki SCHENCK: pionowa Virio 15 do wirników o masie do 15 kg, pozioma Pasio 05 dla wirników do 0,5 kg z nowym układem pomiarowym SCHENCK ONE, pozioma Pasio15 do wirników do 15 kg, HS20 oraz Smart Balancer do wyważania w łożyskach własnych i diagnostyki drgań

Do zobaczenia na stoisku 21 w hali A.

Więcej...

Zapraszamy na targi ITM Machtool w Poznaniu - 31.05. - 3.06.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach ITM Machtool w Poznaniu w dniach 31 maja - 3 czerwca 2022.

Podczas targów zaprezentujemy następujące wyważarki SCHENCK: pozioma Pasio 50SC dla wirników o masie do 50 kg, pionowa Virio 15 do wirników o masie do 15 kg, pozioma Pasio 5 dla wirników do 5 kg, pionowa Virio 05 dla wirników do 0,5 kg oraz Smart Balancer do wyważania w łożyskach własnych.

Do zobaczenia na stoisku 72 w hali 6.

Więcej...

Zapraszamy na Targi Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu - 7-10 kwietnia

Zapraszamy do Poznania na Targi Techniki Motoryzacyjnej w dniach 7-10 kwietnia. Zaprezentujemy tam między innymi najnowszą wyważarkę do rdzeni turbosprężarek TBcore, wyważarkę do wirników turbosprężarek TBcomfort i urządzenie do ustawiania zmiennej geometrii turbosprężarek VISCOM Flow Bench. Poza tym na stoisku będzie można obejrzeć myjki ultradźwiękowe, warsztatowe i piaskarkę.

Zapraszamy na stoisko 17 w hali 3.

Więcej...

Zapraszamy na targi ITM Machtool w Poznaniu - 31 sierpnia - 3 września

Serdecznie zapraszamy na targi ITM Machtool w Poznaniu w dniach 31 sierpnia - 3 września 2021. Będziemy w hali 6 na stoisku nr 57.

Podczas targów zaprezentujemy wyważarki SCHENCK: najnowsza wyważarka do rdzeni turbosprężarek TBcore, pozioma Pasio 50SC dla wirników o masie do 50 kg, Tooldyne do narzędzi i oprawek narzędziowych, pozioma Pasio 5 dla wirników do 5 kg, pionowa Virio 05 dla wirników do 0,5 kg oraz Smart Balancer do wyważania w łożyskach własnych. Poza tym, na stoisku będzie można zobaczyć również przemysłowe maszyny myjące.

Więcej...