Nowości

Krótko i na temat - tutaj znajdziecie Państwo najnowsze wiadomości na temat naszych produktów, usług i aktualnych wydarzeń.

Serdecznie zapraszamy na targi ITM Machtool w Poznaniu w dniach 3-6 listopada 2020. Będziemy w hali 6 na stoisku nr 2.

Podczas targów zaprezentujemy wyważarki SCHENCK: pozioma TBcomfort dla wirników o masie do 16 kg, Tooldyne do narzędzi i oprawek narzędziowych, pozioma Pasio 5 dla wirników do 5 kg, pionowa Virio 05 dla wirników do 0,5 kg oraz Smart Balancer do wyważania w łożyskach własnych.

Niemagnetyczne wyważarki Schenck-RoTec Gmbh – premiera kompaktowej i uniwersalnej maszyny Pasio 15.

TBcomfort jest podstawą wysokiej jakości regeneracji, która spełnia nawet najsurowsze wymagania jakości. …

Mniejsze niewyważenie oznacza wyższą jakoś obróbki
Wysokoobrotowa obróbka jest w dzisiejszych czasach standardową procedurą ekonomicznej obróbki metali i plastiku. …

Pasio 50 SC firmy Schenck RoTec jest maszyną wyważającą wirniki o masie do 50 kg.
Pasio 50 SC firmy Schenck RoTec obecnie staje się nowym punktem odniesienia jeśli chodzi o kompaktowe wyważarki poziome. ...

Wyważarki pionowe są idealnym wyborem kiedy chcemy wyważać wirniki w kształcie dysku lub misy: typowe wirniki to koła zamachowe, koła pasowe, wirniki pomp, wentylatory czy komponenty przekładni.

Rynek eMobilności stale rośnie...
Większy zasięg, lepsze osiągi i surowsze wymagania środowiskowe znacznie zwiększyły akceptację i zapotrzebowanie klientów.

Inteligentny sposób na kompletne koło
Pokażemy na filmie jak działa system montażu koła czyli zakładanie opony na felgę, pompowanie a następnie wyważanie, które daje nam dobrej jakości produkt. W Emden, w północnych Niemczech, nasz klient Dirks pracuje prawdopodobnie na jednym z najbardziej wydajnych systemów w Europie.