Nowości

Krótko i na temat - tutaj znajdziecie Państwo najnowsze wiadomości na temat naszych produktów, usług i aktualnych wydarzeń.

Zapraszamy na targi ITM w Poznaniu 30 maja - 2 czerwca

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach ITM Machtool w Poznaniu w dniach 30 maja - 2 czerwca.

Podczas targów zaprezentujemy między innymi następujące wyważarki SCHENCK: pionowa Virio 15 do wirników o masie do 15 kg, pozioma Pasio15 do wirników do 15 kg oraz Smart Balancer do wyważania w łożyskach własnych i diagnostyki drgań

Do zobaczenia na stoisku 11 w hali 3.

Więcej...

Dziękujemy za odwiedzenie nas na targach STOM w Kielcach

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach STOM w Kielcach w dniach 28-31 marca.

Mamy nadzieję, że nawiązane kontakty będą początkiem dalszej owocnej współpracy.

Więcej...

Zapraszamy na targi STOM w Kielcach 28-31 marca

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach STOM w Kielcach w dniach 28-31 marca.

Podczas targów zaprezentujemy następujące wyważarki SCHENCK: pionowa Virio 15 do wirników o masie do 15 kg, pozioma Pasio 05 dla wirników do 0,5 kg z nowym układem pomiarowym SCHENCK ONE, pozioma Pasio15 do wirników do 15 kg, HS20 oraz Smart Balancer do wyważania w łożyskach własnych i diagnostyki drgań

Do zobaczenia na stoisku 21 w hali A.

Więcej...

Zapraszamy na targi ITM Machtool w Poznaniu - 31.05. - 3.06.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach ITM Machtool w Poznaniu w dniach 31 maja - 3 czerwca 2022.

Podczas targów zaprezentujemy następujące wyważarki SCHENCK: pozioma Pasio 50SC dla wirników o masie do 50 kg, pionowa Virio 15 do wirników o masie do 15 kg, pozioma Pasio 5 dla wirników do 5 kg, pionowa Virio 05 dla wirników do 0,5 kg oraz Smart Balancer do wyważania w łożyskach własnych.

Do zobaczenia na stoisku 72 w hali 6.

Więcej...

Zapraszamy na Targi Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu - 7-10 kwietnia

Zapraszamy do Poznania na Targi Techniki Motoryzacyjnej w dniach 7-10 kwietnia. Zaprezentujemy tam między innymi najnowszą wyważarkę do rdzeni turbosprężarek TBcore, wyważarkę do wirników turbosprężarek TBcomfort i urządzenie do ustawiania zmiennej geometrii turbosprężarek VISCOM Flow Bench. Poza tym na stoisku będzie można obejrzeć myjki ultradźwiękowe, warsztatowe i piaskarkę.

Zapraszamy na stoisko 17 w hali 3.

Więcej...

Zapraszamy na targi ITM Machtool w Poznaniu - 31 sierpnia - 3 września

Serdecznie zapraszamy na targi ITM Machtool w Poznaniu w dniach 31 sierpnia - 3 września 2021. Będziemy w hali 6 na stoisku nr 57.

Podczas targów zaprezentujemy wyważarki SCHENCK: najnowsza wyważarka do rdzeni turbosprężarek TBcore, pozioma Pasio 50SC dla wirników o masie do 50 kg, Tooldyne do narzędzi i oprawek narzędziowych, pozioma Pasio 5 dla wirników do 5 kg, pionowa Virio 05 dla wirników do 0,5 kg oraz Smart Balancer do wyważania w łożyskach własnych. Poza tym, na stoisku będzie można zobaczyć również przemysłowe maszyny myjące.

Więcej...

TBcore - nowa wyważarka do rdzeni turbosprężarek

Firma SCHENCK RoTec wprowadziła na rynek nową wyważarkę do wysokoobrotowego wyważania rdzeni turbosprężarek - TBcore. Wyróżnia się ona nie tylko znakomitym stosunkiem jakości do ceny, ale też pozwala utrzymać w rozsądnych granicach koszty eksploatacyjne takie jak zużycie energii i sprężonego powietrza. Jest to kompletny pakiet wyposażenia dostosowany do potrzeb małych i średnich warsztatów regeneracji bez obniżania jakości wyważania.

Wyważarka TBcore bazuje na najwyższej jakości technologii pomiarowej sprawdzonej przez lata w innych wyważarkach wysokoobrotowych SCHENCK – intuicyjny układ pomiarowy CAB950 i opatentowany czujnik obrotów SR70. Dzięki kompleksowemu zestawowi startowemu – zestaw dwuczęściowych adapterów z drukowanymi wkładkami, szlifierka, pistolet na sprężone powietrze - maszyna jest gotowa do pracy bezpośrednio po jej podłączeniu.

Dzięki tym rozwiązaniom, TBcore zapewnia najwyższą jakość wyważania w ekonomicznym i praktycznym pakiecie, który znakomicie sprawdzi się w większości małych i średnich warsztatów.  

Więcej...

Łatwe wyważanie wirników magnetycznych na Pasio 15

Niemagnetyczne wyważarki Schenck-RoTec Gmbh – premiera kompaktowej i uniwersalnej maszyny Pasio 15.

Więcej...

TBcomfort i TBsonio – podstawa wysokiej jakości regeneracji

TBcomfort jest podstawą wysokiej jakości regeneracji, która spełnia nawet najsurowsze wymagania jakości. …

Więcej...

Tooldyne – wyważarka do narzędzi stworzona przez ekspertów

Mniejsze niewyważenie oznacza wyższą jakoś obróbki
Wysokoobrotowa obróbka jest w dzisiejszych czasach standardową procedurą ekonomicznej obróbki metali i plastiku. …

Więcej...