Nowości

Krótko i na temat - tutaj znajdziecie Państwo najnowsze wiadomości na temat naszych produktów, usług i aktualnych wydarzeń.

TBcore - nowa wyważarka do rdzeni turbosprężarek

Firma SCHENCK RoTec wprowadziła na rynek nową wyważarkę do wysokoobrotowego wyważania rdzeni turbosprężarek - TBcore. Wyróżnia się ona nie tylko znakomitym stosunkiem jakości do ceny, ale też pozwala utrzymać w rozsądnych granicach koszty eksploatacyjne takie jak zużycie energii i sprężonego powietrza. Jest to kompletny pakiet wyposażenia dostosowany do potrzeb małych i średnich warsztatów regeneracji bez obniżania jakości wyważania.

Wyważarka TBcore bazuje na najwyższej jakości technologii pomiarowej sprawdzonej przez lata w innych wyważarkach wysokoobrotowych SCHENCK – intuicyjny układ pomiarowy CAB950 i opatentowany czujnik obrotów SR70. Dzięki kompleksowemu zestawowi startowemu – zestaw dwuczęściowych adapterów z drukowanymi wkładkami, szlifierka, pistolet na sprężone powietrze - maszyna jest gotowa do pracy bezpośrednio po jej podłączeniu.

Dzięki tym rozwiązaniom, TBcore zapewnia najwyższą jakość wyważania w ekonomicznym i praktycznym pakiecie, który znakomicie sprawdzi się w większości małych i średnich warsztatów.  

Więcej...

Łatwe wyważanie wirników magnetycznych na Pasio 15

Niemagnetyczne wyważarki Schenck-RoTec Gmbh – premiera kompaktowej i uniwersalnej maszyny Pasio 15.

Więcej...

TBcomfort i TBsonio – podstawa wysokiej jakości regeneracji

TBcomfort jest podstawą wysokiej jakości regeneracji, która spełnia nawet najsurowsze wymagania jakości. …

Więcej...

Tooldyne – wyważarka do narzędzi stworzona przez ekspertów

Mniejsze niewyważenie oznacza wyższą jakoś obróbki
Wysokoobrotowa obróbka jest w dzisiejszych czasach standardową procedurą ekonomicznej obróbki metali i plastiku. …

Więcej...

Pasio 50 sc – Inteligentna i uniwersalna wyważarka

Pasio 50 SC firmy Schenck RoTec jest maszyną wyważającą wirniki o masie do 50 kg.
Pasio 50 SC firmy Schenck RoTec obecnie staje się nowym punktem odniesienia jeśli chodzi o kompaktowe wyważarki poziome. ...

Więcej...

Virio 15 – Szybka integracja i kompaktowa precyzja

Wyważarki pionowe są idealnym wyborem kiedy chcemy wyważać wirniki w kształcie dysku lub misy: typowe wirniki to koła zamachowe, koła pasowe, wirniki pomp, wentylatory czy komponenty przekładni.

Więcej...

eTENO - eMobilność wyważana przez Schenck

Rynek eMobilności stale rośnie...
Większy zasięg, lepsze osiągi i surowsze wymagania środowiskowe znacznie zwiększyły akceptację i zapotrzebowanie klientów.

Więcej...

Jak montowana jest opona na feldze

Inteligentny sposób na kompletne koło
Pokażemy na filmie jak działa system montażu koła czyli zakładanie opony na felgę, pompowanie a następnie wyważanie, które daje nam dobrej jakości produkt. W Emden, w północnych Niemczech, nasz klient Dirks pracuje prawdopodobnie na jednym z najbardziej wydajnych systemów w Europie.

Więcej...