Szkolenia i seminaria

Ogólne warunki szkoleń i seminariów z wyważania

Wiedza o wyważaniu wcale nie jest powszechna w praktyce. Nie ma jej w programie szkół zawodowych, rzadko pojawia się na uczelniach i uniwersytetach. Najczęściej to wiedza zdobyta od kolegi lub dzięki prywatnym poszukiwaniom, co nie daje dobrych podstaw w praktyce.

Zakres naszych szkoleń z wyważania obejmuje cały obszar wiedzy, od teorii wyważania po praktyczne zastosowanie w zakładzie, od zastosowań uniwersalnych (szkolenia podstawowe) po rozwiązywanie specjalnych zadań związanych z wyważaniem (szkolenia specjalistyczne dla danej branży).

Szkolenia prowadzone są przez inżynierów serwisu SCHENCK RoTec - doświadczonych specjalistów w zakresie teorii wyważania i jednocześnie praktyków. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala na prowadzenie szkoleń urozmaiconych tematycznie i dotykających praktycznych aspektów wyważania. Nasi inżynierowie są w stanie odpowiedzieć na większość problematycznych zagadnień z którymi na co dzień spotykają się nasi klienci, co gwarantuje bardzo wysoki poziom merytoryczny szkoleń.

Szkolenia organizujemy zarówno w formie otwartej w naszej siedzibie, jak również zamkniętej, specjalnie na zlecenie klienta. Liczba uczestników jest dostosowana do typu szkolenia tak, aby każdy w pełni zrealizował program oraz zakres ćwiczeń praktycznych. Szkolenia organizowane są w grupach od 4 do 10 osób.  Po zakończeniu szkolenia i napisaniu testu, każdy uczestnik otrzymuje imienny certyfikat uczestnictwa.